Hakkımızda

Hakkımızda

2000 Yılında İzmir, 2828 sokak No :47 1.Sanayi Sitesinde faaliyet göstermeye başlayan ANADOLU JENERATÖR ; TSE 12/650 kalite belgesiyle, konusunda faaliyet gösteren diğer firmaların bir adım önüne geçmektedir. 10 yıllık deneyime sahip ustaları, yetişmiş teknisyenleri, geniş araç filosu ile tüm Ege bölgesinde servis, bakım sözleşmesi, eğitim hizmetleri sunabilen ANADOLU JENERATÖR İzmir ve Ege'nin sayılı firmaları arasında yerini almıştır... Servis Planlama Departmanımız tarafından organize edilen Dış Servis Ekibi, tamamı eğitimli teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli servis personelinden oluşmaktadır. Müşterilerimizle sürekli temasta olan tüm servis elemanlarımıza teknik eğitimlerinin yanı sıra müşteri ilişkileri gibi özel beceri geliştirme eğitimleride verilmektedir. Servis araçlarınızla mobil ve cep telefonlu donanımlı tecrübeli uzman kadromuz müşterilerimizden gelen servis taleplerine 365 gün 24 saat tüm titizlikleriyle kesintisiz ve sınırsız hizmet vermektedir.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Tüm dünya enerji ihtiyacını karşılamak için yarışırken; Anadolu Jeneratör, müşterilerine önemli tasarruflarla birlikte sürekli kesintisiz enerji ve güvenilir güç sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Yüksek performanslı verimli jeneratörleri müşterilerimize sunmak, temel iş modelimize entegre olan tüm paydaşlarımızın / Çözüm Ortaklarımızın/ tedarikçilerimizin memnuniyetini sağlama konusundaki taahhüdümüze büyük önem vermekteyiz.

Her türlü jeneratörlerin bakım, servis, periyodik bakım, kiralama, yedek parça, satış ve satış sonrası hizmetleri vermekteyiz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesi, sürdürülebilir enerji, kiralama satış sonrası hizmetlerimizde ürünün arkasında duran hizmet anlayışımız, avantajlı fiyat ve uygun ödeme seçeneklerimiz, profesyonel ve konusunda uzman personeli, dünyanın ve ülkemizin önde gelen üreticileri ile yaptığımız işbirliği, geniş ürün ve yedek parça stoklarımız ile sektörün öncü firmalarından rolümüzü sürdürmek ve daha ileri taşımak amacındayız.

Misyonumuz

Misyonumuz...

Yenilikleri takip ederek , çağımızın koşularını sağlayıp müşterilerimize daime uygun çözüm odalı hizmetler sunmak
Müşteri Hizmetleri
0(232) 457 27 28